GARNKI TURYSTYCZNE ZESTAW BRUNNER SKIPPER 4+1

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 193,50 zł 238,00 zł

ZESTAW GARNKÓW PRZYSTOSOWANY DO KUCHENEK GAZOWYCH, ELEKTRYCZNYCH I CERAMICZNYCH. GARNKI MOŻNA MYĆ W ZMYWARCE

JEŚLI INTERESUJE CIĘ INNY MODEL SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI A NA PEWNO POMOŻEMY TOBIE W DOBORZE KAŻDEGO PRODUKTU tel. 666-111-100

brunnerlogo.png

ZESTAW GARNKÓW BRUNNER SKIPPER 4+1 

 

Producentem sprzedawanego przez nas przedmiotu jest firma BRUNNER. Założona w 1960 roku, szybko stała się liderem na włoskim rynku elementów rekreacyjnych. Niedługo później firma podjęła działania sprzedażowe również w wielu różnych krajach europejskich. Ponad 55 lat działalności pozwoliło firmie BRUNNER zgromadzić ogromne doświadczenie i wielką wiedzę o tym wciąż rozwijającym się rynku. Aby zapewnić oryginalność i jakość swoich produktów BRUNNER podchodzi z wielkim profesjonalizmem oraz osobistym entuzjazmem zarówno do rynku jak i opinii publicznej.

 

 

Zestaw garnków turystycznych sprawdzi się idealnie podczas podróży kamperem, wypadu na biwak, kamping i łódkę. Spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Zestaw wyróżnia nowoczesny design połączony z wysoką jakością wykonania. Garnki wykonano z najwyższej jakości aluminium, a pokrywki z wysokiej jakości stali. Stalowe uchwyty dodatkowo pokryto silikonem, zapobiegając w ten sposób oparzeniom podczas użytkowania. Garnki wewnątrz pokryto innowacyjną powłoką zapobiegającą przywieraniu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów garnki długo utrzymują ciepło przygotowanych potraw.

Nadają się do kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych.

Możliwość mycia w zmywarce.

 

Elementy zestawu można złożyć w jedną całość, dzięki czemu zajmują bardzo mało miejsca.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • 1 garnek z uchwytami o średnicy 22 cm - 5 l
  • 1 patelnia z uchwytami o średnicy 22 cm
  • 1 cedzak do makaronu, warzyw o średnicy 22 cm 
  • 1 pokrywka o średnicy 22 cm
  •  kolor niebiesko-srebrny

 

 

 2.jpg


3.jpg